Background Image

Prihlasovanie žiakov do ZUŠ - šk. rok 2021/2022

Vážení rodičia,

v posledných dňoch sa viacerí pýtate na prihlasovanie žiakov do ZUŠ na budúci školský rok. Naša škola každoročne vyhlasuje prijímacie pohovory v priebehu mesiaca máj. Postupujeme presne podľa zákona, respektíve nariadení ministerstva školstva.

Momentálne môžu všetci záujemcovia o štúdium na našej škole vyplniť online prihášku, ktorá sa nachádza na našej webovej stránke vpravo hore. Záujemcovia o štúdium v dvoch odboroch vyplnia na každý odbor samostatnú prihlášku. V prípade, že sa pandemická situácia zlepší, prijímanie nových žiakov zrealizujeme v týždni  od 31.5.2021 (pondelok) - 4.6.2021 (piatok) priamo v budove ZUŠ. Ak to pandemická situácia neumožní, budeme Vás informovať o zmene termínu.

Na štúdium do ZUŠ bude možné prihlásiť dieťa do nasledovných odborov:

HUDOBNÝ  ODBOR - hra na klavíri, hra na keyboarde, hra na akordeóne, hra na heligónke, hra na gitare, hra na husle, hra na zobcovej flaute, hra na priečnej flaute, hra na klarinete, hra na saxofóne, spev

TANEČNÝ  ODBOR - zahŕňa (klasický tanec, ľudový tanec, džezový tanec, moderný tanec, tanečná prax, tanečná príprava)

VÝTVARNÝ  ODBOR - zahŕňa (kresba, maľba, grafika, modelovanie, priestorové a akčné vytváranie, dizajn, fotografia, video a animácia)

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.